Relaxační hudba

Hudební skladatel a léčitel Petr Piňos se zařadil mezi přední české skladatele a interprety relaxační hudby již svou první nahrávkou v roce 1990. Jeho relaxační a meditační hudbu můžeme rozdělit do několik oblastí:

Relaxační hudba pro miminka, těhotné ženy a děti

Oblíbená skladby jenž zpříjemňují mnoha maminkám jejich mateřství a dětem první krůčky do života.

MEDITAČNÍ POHÁDKY

meditacni_pohadky Meditační pohádky pro děti mohou být průvodcem ve chvilkách stýskání, strachu, bolesti a jiných nesnází. Na CD spolupracovali: Šárka Lota, Valérie Zawadská, Rozita Erbanová, Jakub Koch, Zdeněk Škroup, Pavel Špatný, Jeremiáš Polcar  

Koupit MP3

STUDÁNKA PLNÁ HVĚZD

meditacni_pohadky Dva dvacetiminutové relaxační programy pro děti od 0 do šesti let.Mluvené slovo a zpěv (Z. Šimanovský),harfa (V. Pavlová), zpěv (K.Minarčíková), hudba Petr Piňos.

Koupit MP3


Harmonizace čaker

Harmonizace čaker je proces, při kterém se uvlolnují a jednotlivé čakry.

HARMONIE ČAKER

harmonie_caker Nahrávka je určena pro vitalizaci a harmonizaci jednotlivých čaker a tím i pro zlepšení Vašeho psychického a fyzického stavu.

Koupit MP3


Čajová hudba

hudba vhodná nejen k čaji :)

TÓNY ČAJE

tony_caje K hudební inspiraci autorů přispěly vonné nálevy z velejemných čajových lístků. Příjemnou atmosféru tohoto alba dotváří zvuk kuriózního hudebního nástroje zvaného Orloj snivců. Ideální hudba k čaji.

Koupit MP3

 

Muzikoterapie

využívání zvuků a hudky k terapeutickým účelům

zvukova_lazen

 Muzikoterapie, při níž se využívá léčivých vibrací prastarých hudebních duchovních nástrojů, např. rezonančního lehátka, deštného sloupu, sférické píšťaly, didgeridoo, tibetských mís, šamanského bubnu a dalších.

Koupit MP3